Strona Główna Forum Kategorie Newsów Kontakt Szukaj Fotograf Częstochowa Fotografia Ślubna Częstochowa
Portal
Strona główna
Kategorie Newsów
Mapa serwisu

Forum
Artykuły
Galeria
Galeria FTP

Linki
Szukaj
FAQ
Kontakt
Administracja

Projekt Salamandra

CPP
O nas
Drużyny
- KB
- CFC
- PBL
- Outlaws
Piechota
Miejscówki
Osiągnięcia
Rekrutacja

Użytkowników Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 312
Najnowszy Użytkownik: ~ottiliasp

Topballowa Liga Trójek 2011 III Edycja

Członkowie
W miniony weekend odbył się turniej Topballowej Ligi Trójek, była to już III edycja tego cyklu w sezonie 2011 - do końca pozostał już tylko jeden turniej w Krakowie oraz finały w Warszawie. W turnieju udział wzięła częstochowska drużyna speedballowa PB Lovers. W składzie drużyny znaleźli się: SAdam, Kaczka, Vicctis oraz gościnnie Trix (Bulwers), pitstop oraz foto - Sonic. Miejscem zmagań było boisko speedballowe rozłożone na ternie ośrodka Krakowskiego Klubu Kajakowego. Znane już dobrze graczom z naszego regionu.
Niestety tym razem podczas wyjazdu nie udało się wywalczyć dobrej lokaty. Na wynik turnieju złożyło się kilka czynników, których efektem była nie najlepsza gra zespołu. Ostatecznie PB Lovers uplasowało się na 7 miejscu III edycji Topballowej Ligi Trójek. Był to drugi turniej drużyny w tej lidze (PB Lovers nie brało udziału w I edycji), co za tym idzie do pełnego zobrazowania pozycji zespołu w rankingu generalnym brakuje jednego startu w lidze. Na chwile obecną PB Lovers zajmuje 6 miejsce w rankingu generalnym, ustępując jedynie drużynom, które rozegrały już komplet liczonych spotkań.

Zachęcam do kliknięcia w "Czytaj więcej", gdzie zobaczycie zdjęcia z meczów drużyny.
 
sonic dnia lipiec 23 2011 17:04:49 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1950 Czytań · Drukuj

Topballowa Liga Trójek 2011 II Edycja

W miniony weekend - 22 maja 2011r., w Krakowie odbył się kolejny turniej Topballowej Ligi Trójek (TLT). Była to już II edycja tego cyklu. W niedzielnych rozgrywkach udział wzięły dwie częstochowskie drużyny: Cannon Fodder Częstochowa oraz PB Lovers. Jak można było przeczytać we wcześniejszych aktualnościach, Cannon Fodder Częstochowa startowało już w tym sezonie w zmaganiach TLT, ostatnie zawody były drugim z kolei startem drużyny liczonym do rankingu generalnego. Dla PB Lovers był to pierwszy turniej w tym sezonie, zarówno w lidze TLT jak i w ogóle, co przed rozgrywkami wniosło trochę niepewności w powodzenie drużyny, całe szczęście skończyło się tylko na obawach, które szybko zostały rozwiane, a cały dzień zakończył się dość pomyślnie dla żółto-zielonych.
Zapraszam do przeczytania małej relacji z II edycji Topballowej Ligi Trójek.
 
sonic dnia maj 25 2011 22:01:25 · Czytaj więcej · 4 Komentarzy · 2184 Czytań · Drukuj

Zdjęcia z Jurajskiego Turnieju Speedballowego 8 maj 2011

Download & Photo
Miło mi poinformować, iż zostały opublikowane zdjęcia z II edycji Jurajskiego Turnieju Speedballowego. W galerii znajdziecie zbiór zdjęć wykonanych przez członków Częstochowskiej Piechoty Paintballowej: Skoczka, Ryby oraz moje (Sonic'a). W imieniu autorów i własnym życzę zatem miłego oglądania, jednocześnie mam nadzieję że każdy znajdzie coś dla siebie.

Aby przejść do galerii przejdź do szczegółów newsa, a następnie kliknij zdjęcie.
 
sonic dnia maj 18 2011 22:54:58 · Czytaj więcej · 1 Komentarzy · 2293 Czytań · Drukuj

Podsumowanie drugiej edycji Jurajskiego Turnieju Speedballowego

Jurajski Turniej Speedballowy - Paintball w Częstochowie II Edycji Jurajskiego Turnieju Speedballowego już za nami! 8 maja 11' na boisku paintballowym Pacyfik Speedball odbyła się druga z kolei edycja częstochowskiego turnieju paintballowego.
W turnieju udział wzięło 10 drużyn, które rozegrały swoje mecze w dwóch grupach eliminacyjnych. Do półfinału przedostały się po dwie drużyny z każdej grupy - Bukake, Hermetic Team, Dyfuzor oraz Cimna Crew Cover Man. Tym razem częstochowska drużyna Cannon Fodder Częstochowa nie dostała się do finału, choć brakło niewiele. Mimo wszystko CFC Speed ma powody do zadowolenia, dlaczego? Czytaj więcej...
 
sonic dnia maj 10 2011 22:27:04 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1737 Czytań · Drukuj

Jurajski Turniej Speedballowy II Edycja

Gry
Jurajski Turniej Speedballowy - PacyfikSpeedball Częstochowa - PB Lovers - Częstochowska Piechota Paintball - Czewa.tv - Motywacja.com - MOSiR - A1LED Mamy przyjemność zaprosić Was na kolejną II EDYCJĘ Jurajskiego Turnieju Speedballowego 2011 - PacyfikSpeedball Częstochowa.

Format gry: 3-ki w formacie topball do 3 punktów
Kulki BYO, na miejscu będą dostępne kulki z oferty sklepu Assassins-Arms
Regulamin: PLP , bez podpowiadania
Limit drużyn: 15 na każdą edycję, minimum 6 na edycję
Sędziowanie: PB Lovers Częstochowa

Pole otoczone siatką 5m. Boisko 30x50m. 35 dmuchanych przeszkód.
Na miejscu HP oraz chrono, ławy, stoły, namioty

Dla pierwszych trzech miejsc każdej edycji pamiątkowe puchary, dyplomy oraz t-shirt turnieju + (gifty od sponsorów). Każda drużyna biorąca udział w turnieju otrzyma pamiątkowy dyplom.

Nagrody przy finale: w trakcie organizacji - czekamy na sponsorów (:


Wszystkich serdecznie zapraszamy!

Organizatorzy i partnerzy:
PacyfikSpeedball - Najlepsze pole paintballowe w Częstochowie!
PB Lovers - częstochowska drużyna speedballowa
CZEWA.TV - patron medialny
Motywacja.com - wsparcie techniczne
A1LED.PL - najlepsza reklama w Częstochowie
Częstochowska Piechota Paintballowa oraz Cannon Fodder Częstochowa.
 
sonic dnia maj 07 2011 20:46:37 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1955 Czytań · Drukuj

Wesołych Świąt Wielkiej Nocy

Zdrowia, szczęścia oraz spokojnych Świąt Wielkiej Nocy życzy Administracja www.paint.czest.pl!
 
sonic dnia kwiecie 23 2011 23:16:12 · 0 Komentarzy · 1961 Czytań · Drukuj

Podsumowanie pierwszej edycji Jurajskiego Turnieju Speedballowego

W zeszłą niedzielę odbyła się pierwsza edycja Jurajskiego Turnieju Speedballowego, z tego też powodu czas najwyższy na małe podsumowanie tego wydarzenia.
Dziękujemy wszystkim za przybycie. Mamy nadzieję, że turniej podobał się zarówno graczom jak i wszystkim odwiedzającym. Miło nam również poinformować, iż do finału dostała się jedna częstochowska drużyna - Cannon Fodder Częstochowa oraz drużyna, wprawdzie nie wywodząca się z Częstochowy, lecz w składzie złożonym m.in. z paintballistów częstochowskich - Silesia United.
Do turnieju zgłosiło się 15 drużyn z całej Polski, z czego dwie niestety nie dotarły na miejsce, skutkiem czego wszystkie ich mecze zostały poddane poprzez walkower. W sumie rozegraliśmy ponad 100 meczy! Czytaj więcej o turnieju w szczegółach newsa.
 
sonic dnia kwiecie 17 2011 00:34:11 · Czytaj więcej · 2 Komentarzy · 1747 Czytań · Drukuj

Topballowa Liga Trójek 2011 I Edycja

Nadrabiając ostatnie zaległości, chciałbym przekazać Wam relację z I edycji turnieju Topballowej Ligi Trójek. Relacje została przygotowana przez jednego z członków drużyny Cannon Fodder Częstochowa, Odo dzięki.

Tym samym informuję, iż częstochowska drużyna CFC Speed wzięła udział w tym turnieju, jak im poszło? Czytaj szczegóły newsa aby dowiedzieć się więcej! Zapraszam!
 
sonic dnia kwiecie 15 2011 23:58:15 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1750 Czytań · Drukuj

Jurajski Turniej Speedballowy już za dwa dni!

Gry
Przypominamy, że Jurajski Turniej Speedballowy odbędzie się już za dwa dni! Nie zapomnij nas odwiedzić w najbliższą niedzielę na boisku Pacyfik Speedball. W turnieju weźmie udział 15 drużyn z całej Polski, zatem zapowiada się nam zacięty turniej.
Jednocześnie informujemy, że podczas turnieju rozstawimy namioty ze stolikami i ławeczkami dla zawodników, tak więc pogoda nam nie straszna. W ramach zapewnienia profesjonalnej obsługi uczestników, wraz z większą ilością drużyn, która wystąpi na turnieju, ulepszyliśmy naszą infrastrukturę, tym samym informujemy, iż zawodnicy będą mieć dostęp do powietrza 4500PSI wraz z fillpanellem. W namiotach zawodników pojawią się także zegary pokazujące czas trwania meczu. Dodatkowo bazy na boisku zostaną wyposażone w buzzery podłączone do syreny infomującej o rozpoczęciu oraz zakończeniu meczu. Wszystkie wyniki będą do wglądu zawodników na komputerze.

Na polu będą również dostępne kulki w preferencyjnych cenach:
 • DIABLO AllStar (160zł)
 • RPS Evil (160zł)
 • RPS Marballizer (160zł)
 • RPS Premium (136zł)
W celu zarezerwowania kulek prosimy o kontakt pod numerem: 505 053 338 - Adam Sporyszkiewicz.
Dodatkowo podczas turnieju dostępne będą kulki Celtic, drużyny zainteresowane ich nabyciem proszone są o kontakt z Koko (Bad Company) tel. 505 256 089

Wsparcie techniczne zostało udostępnione przez drużynę Bad Company. Dziękujemy.

Wieczorem pojawi się kompletna informacja na temat drużyn startujących wraz z rozpiską meczy.
 
sonic dnia kwiecie 08 2011 16:05:11 · 0 Komentarzy · 1630 Czytań · Drukuj

Jurajski Turniej Speedballowy I Edycja

Gry
Już w najbliższy weekend - tj. 10 kwietnia 2011 (niedziela) - odbędzie się pierwsza edycja cyklu Jurajskiego Turnieju Speedballowego! Turniej jest kierowany do składów trzy-osobowych, a formuła turnieju będzie opierać się o regulamin Polskiej Ligi Paintballowej, z wyłączeniem podpowiadania. Drużyny rozegrają mecze do trzech wygranych punktów.
Seria Jurajskiego Turnieju Paintballowego będzie się składać z 4 edycji: 10.04, 08.05, 12.06 oraz 25.09. Trzy najlepsze starty każdej z drużyn liczone są do rankingu generalnego. Organizatorem turnieju jest drużyna PB Lovers wraz z pomocnikami zasilającymi szeregi Częstochowskiej Piechoty Paintballowej oraz Cannon Fodder Częstochowa. Turniej zostanie rozegrany w całości na terenie częstochowskiego pola paintballowego Pacyfik Speedball znajdującego się w Parku Wypoczynkowym "Lisiniec".
Garść przydatnych informacji o Jurajskim Turnieju Speedballowym.

Informacje o turnieju "w pigułce":
 • format gry: 3-ki w formule topball
 • kulki BYO, na miejscu dostępne również kulki z oferty sklepu Assassins-Arms
 • regulamin: Polska Liga Paintballowa 2011, bez podpowiadania
 • limit drużyn: 16 w edycji, minimum 6
Organizatorzy zapewniają:
 • Pole 30x50m, zabezpieczone siatką 5m
 • 35 dmuchanych przeszkód
 • HP
 • strefę chrono
 • sędziów, min. 6
 • ławeczki, stoliki i namioty dla drużyn
 • nagrody dla drużyn znajdujących się na podium: puchary, dyplomy, t-shirt turnieju
 • finałowe nagrody rzeczowe
 • grilla
 • parking blisko boiska
 • świetną zabawę
Daty:
 • 10 kwietnia
 • 8 maja
 • 12 czerwca
 • 25 września
Koszt uczestnictwa w turnieju dla jednej drużyny to 200 zł. Istnieje możliwość opłaty jednorazowo za cały cykl z rabatem, koszt opłaty za cały cykl to 700zł. Przelew za uczestnictwo należy wysyłać na numer konta PKO Inteligo: 28 1020 1664 0000 3802 0095 9957. Koniecznie z dopiskiem "JTS Częstochowa: TU_WPISZ_NAZWĘ_DRUŻYNY".

Lokalizacja: Boisko Pacyfik Speedball znajdujące się w Parku Wypoczynkowym "Lisiniec" (ul. Kordeckiego 99, Częstochowa) przy zbiorniku Pacyfik.

Organizatorzy:
Częstochowska drużyna speedballowa PB Lovers. Pacyfik Speedball. Pole paintballowe w Częstochowie.
Częstochowska Piechota Paintballowa. Paintball w Częstochowie. Motywacja.com organizacja imprez paintballowych w Częstochowie. Częstochowa: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji.
A na polu przygotowania, kliknij aby zobaczyć więcej:
Zdjęcie z przygotowań do turnieju. Kliknij aby przeczytać więcej.
 
sonic dnia kwiecie 03 2011 14:42:05 · Czytaj więcej · 1 Komentarzy · 2203 Czytań · Drukuj

PB Lovers - nabór do drużyny!

Członkowie
Częstochowska drużyna speedballowa PB Lovers ogłasza nabór do drużyny!

PB Lovers istnieje od 2007 roku, skupiając w swoich szeregach 6 częstochowskich graczy. Posiadamy duże doświadczenie, własne zaplecze sprzętowe, m.in. kompletne pole speedballowe oraz reballe. Prowadzimy treningi paintballowe, bierzemy udział w turniejach ogólnopolskich - zarówno jako gracze i sędziowie, organizujemy imprezy o charakterze paintballowym.

Wraz z sezonem 2011 planujemy rozszerzyć działalność drużyny, w związku z tym ogłaszamy nabór na nowych członków zespołu. Jeżeli masz jakieś pytania lub jesteś zainteresowany grą w szeregach PB Lovers zgłoś się do nas! W tym celu napisz wiadomość na adres e-mail: team@pblovers.eu. W przesłanej wiadomości napisz kilka podstawowych danych o sobie, możesz opisać swoje doświadczenie (jak długo grasz, czy grałeś w jakiejś lidze lub drużynie itp.), sprzęt jakim dysponujesz oraz dlaczego chcesz zostać członkiem PB Lovers.

Kilka faktów:
Planujemy poszerzyć szeregi drużyny o 3-4 osoby. Spośród otrzymanych zgłoszeń wybierzemy kilka osób, którym poświęcimy szczególną uwagę na treningach. Wraz z rozpoczęciem sezonu podejmiemy decyzję, które z tych osób zostaną zawodnikami naszej drużyny. Ostateczna decyzja zapadnie podczas pierwszego spotkania na farbie, na naszym polu - Pacyfik Speedball.
W sezonie 2011 nowi członkowie drużyny będą stanowić drugi skład, z możliwością szlifowania swoich umiejętności na wspólnych treningach i grze w wybranej przez siebie lidze, lub wsparciu podstawowego składu drużyny, w przypadku gdy zaistnieje taka potrzeba.

Przydatne informacje:
Informacje o składzie drużyny PB Lovers Częstochowa.
Osiągnięcia drużyny.
Pole paintballowe Pacyfik Speedball.
Treningi odbywają się w czwartki w Wyższej Szkole Hotelarstwa i Turystyki w Częstochowie, przy ul. Ogrodowej 47, w godzinach 19-22.

Zainteresowany? Napisz!
team@pblovers.eu
 
sonic dnia luty 21 2011 18:13:21 · 0 Komentarzy · 2577 Czytań · Drukuj

Strona 4 z 12 < 1 2 3 4 5 6 7 > >>
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieZapomniane hasło?

Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

~balon
DATA: 07/01/2017 22:27
Hola

~Reju
DATA: 07/01/2017 22:25
O cześć Kudlaty

~Kudlaty
DATA: 07/01/2017 22:19
O kurwa

^kaczka
DATA: 19/11/2014 17:02
o ja pitole tu się coś nawet dziejesmiley

@sonic
DATA: 07/09/2014 22:11
jak poszło w Poroninie?

@sonic
DATA: 23/07/2014 18:03
Z nowego grona nikt, a ze starego nikomu się nie chce jak widaćsmiley

^kaczka
DATA: 20/05/2014 20:31
u Frana dzieje się tyle rzeczy można by coś napisać od czasu do czasu. Ktoś chętny ?

@sonic
DATA: 25/02/2014 00:19
sezon się zbliża można by tu co posprzątać bu się zakurzyło przez ten letargsmiley

@sonic
DATA: 13/01/2014 09:28
.. do maksymalnej szerokości 650px bo nie mam póki co możliwości sam ich zmienić

@sonic
DATA: 13/01/2014 09:28
gratuluje Panocki wczorajszego występu! Jak ktoś ma duszę blogera albo mu się nudzi to może ktoś mi podesłać tekst do newsa razem z materiałami to umieszczę. Tylko fotki odrazu obrobione do maksymalne


Media
aaa
Paintball w Polsce. Polska Liga Paintballowa. PLP. Turniej speedball

Paintball w Polsce. Turniej Drużyn Leśnych. Polska Liga Leśna Paintball.

Paintball w Polsce. Polski portal informacyjny. Paintballowy Serwis Informacyjny - PSI.

Fotografie do serwisu dostarcza Najlepszy fotograf ślubny w Częstochowie!

Neutron Theme
Copyright © 2005-2011 Częstochowska Piechota Paintballowa
Fotografia ślubna Częstochowa

Powered by PHP-Fusion v6.01.6 || EP IV by eXtreme Crew

4,161,788 Unikalnych wizyt