Strona Główna Forum Kategorie Newsów Kontakt Szukaj Fotograf Częstochowa Fotografia Ślubna Częstochowa
Portal
Strona główna
Kategorie Newsów
Mapa serwisu

Forum
Artykuły
Galeria
Galeria FTP

Linki
Szukaj
FAQ
Kontakt
Administracja

Projekt Salamandra

CPP
O nas
Drużyny
- KB
- CFC
- PBL
- Outlaws
Piechota
Miejscówki
Osiągnięcia
Rekrutacja

Użytkowników Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 312
Najnowszy Użytkownik: ~ottiliasp

Leśny PoGrom I - Borówka - 2013

Gry
W miniony weekend miała miejsce pierwsza edycja turnieju Leśny PoGrom. Miejscem zmagań był ponownie ośrodek Borówka - znany nam już z zimowej edycji tego turnieju. Pole zostało lekko zmodyfikowane i urozmaicone przeszkodami dmuchanymi - m.in. wężem i dużą dmuchaną przeszkodą w centralnej części pola, wprowadzone modyfikacje sprawiły, że pole było bardzo dynamiczne i bardzo sympatycznie się na nim grało - tym razem mogę to powiedzieć jako aktywny zawodnik, a nie obserwator. W turnieju udział wzięło 15 drużyn, w tym aż 4 drużyny z naszego rejonu: Częstochowska Piechota Paintballowa, Cannon Fodder Częstochowa, Fort Belweder oraz Foxes (no tutaj może trochę mniej związana drużyna z naszymi szeregami, jednak na miejscu zostali oni zakwalifikowani jako "częstochowianie", więc przyjmujemy ich z otwartymi rękoma - oczywiście chłopaki grywali czasem z nami więc może to i słuszne powiązanie).
Dzisiaj nie przedstawię Wam szczegółowo składów każdej z drużyn, ponieważ obawiam się, że mógłbym to zrobić nieprecyzyjnie. Niestety 3 z 4 naszych drużyn trafiły do jednej grupy C, w związku z czym były one zmuszone do toczenia bratobójczych pojedynków. Jedynie drużyna Fort Belweder trafiła do oddzielnej grupy B, gdzie w pojedynkę walczyła o wyjście przed szereg swoich rywali. W rozwinięciu newsa dalsza relacja.
 
sonic dnia kwiecie 17 2013 20:44:58 · Czytaj więcej · 9 Komentarzy · 2162 Czytań · Drukuj

Leśny PoGrom - Winter Cup - 2012/2013 - relacja z imprezy

Gry
Fotorelacja z zimowego turnieju - Leśny PoGrom Winter Cup 2012/2013 W miniony weekend odbyła się jedna z nielicznych masowych imprez zimowych. Tym razem był to turniej drużyn leśnych, a przynajmniej turniej zachowany w takim klimacie, o którym mieliśmy okazję kiedyś już pisać. Mowa o turnieju kryjącym się pod nazwą Leśny PoGrom, lecz tym razem turniej ten poznaliśmy w zimowej odsłonie. Turniej miał charakter otwarty i mogła się do niego zgłosić każda drużyna. Turniej był niezależnym bytem, który nie wliczał się do żadnego rankingu, a zwycięska drużyna mogła cieszyć się sławą, niezmierzoną chwałą oraz uściskiem ręki Prezesa. Oczywiście w całym wydarzeniu najważniejszą rzeczą była przede wszystkim dobra zabawa, o czym możemy poświadczyć - atmosfera na turnieju była bardzo przyjazna. (Fotograf Radomsko)

No tak, ale jak się pewnie domyślacie, nie piszę o tym bez powodu... Oczywiście na turnieju pojawiła się również Częstochowska Piechota Paintballowa w postaci reprezentacji liczącej 5 osób: Krzysztof K. (Kaczka), Paweł Ch. (Cobrowski), Marcin Ż. (Zarni), Marcin W. (Franu) no i ja - Krzysztof N. (Sonic) jako wsparcie mentorskie oraz fotograficzne. Po za naszą drużyną w turnieju udział wzięło jeszcze 5 innych ekip. Rozgrywki odbyły się w trybie każdy z każdym, tak więc nikt nie był poszkodowany i wszyscy mogli się razem zmierzyć w bezpośrednim starciu.

Turniej odbył się na niedużym polu paintballowym mieszczącym się przy ośrodku Borówka, który jak się okazuje po małym szperaniu w Internecie, jest podwórkiem drużyny Frother's Team Borówka. Pole to zostało oporządzone w dużej mierze oponami o dość dużych rozmiarach, bunkrami zbitymi z desek oraz kilkoma innymi bliżej nieokreślonymi przeszkodami. Samo pole znajdowało się w brzozowym lesie, który tego dnia był pokryty obfitą dawką białego puchu - aż chciało się zagrać. Ale przejdźmy do konkretów. Moim celem tego dnia było zrobienie "kilku" zdjęć, zatem zapraszam do przeczytania szczegółów newsa, gdzie znajdziecie efekty tego wypadu oraz relacje tego co się działo po 7:30 w niedzielę...

 
sonic dnia stycze 30 2013 13:16:15 · Czytaj więcej · 6 Komentarzy · 2722 Czytań · Drukuj

Zimowe malowanie - paintball w śnieżnej odsłonie

Czy można grać w paintball w zimowej atmosferze, gdy na około śnieżna biel, a z nieba sypie się zmrożony pył? Na to pytanie starali się odpowiedzieć nasi koledzy staczając zimową potyczkę w Forcie Belweder. Udało się zrobić kilka zdjęć podczas gry, które mam przyjemność Wam zaprezentować. Miłego odbioru śnieżnych fotek. Mam nadzieję, że każdy znajdzie coś dla siebie - a przyznam, że łatwo przy padającym śniegu nie było. Miłego odbioru, zdjęcia w szczegółach newsa.

Paintball zimą. Malowanie śniegu przez Częstochowską Piechotę Paintballową
 
sonic dnia stycze 13 2013 21:57:44 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1918 Czytań · Drukuj

Wesołych Świąt oraz szczęśliwego Nowego Roku 2013

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia życzymy Wam świąt wypełnionych radością i miłością, by czas ten przyniósł Wam spokój i odpoczynek od codziennego zgiełku. Jednocześnie pragniemy życzyć zdrowia oraz pogody ducha w nadchodzącym Nowym Roku.
 
sonic dnia grudzie 22 2012 19:29:05 · 2 Komentarzy · 2381 Czytań · Drukuj

Fort Belweder - fotorelacja 04.11.2012

Download & Photo
Zapraszam do obejrzenia małej fotorelacji z dzisiejszej gry w Forcie Belweder. O samej grze tym razem nie mogę za dużo napisać, gdyż zawitałem tam tylko na chwilę. Mam nadzieję, że wybaczycie mi fakt, że zapewne nie każdy z Was załapał się na własne foto.. może innym razem. Mam nadzieję, że gra się udała, choć widząc nastroje i pogodę jaka Wam dopisała to zapewne było wybornie. Zapraszam do pochwalenia się w komentarzach newsa, jak minął Wam dzień, by inni mogli żałować, że nie postrzelali się z Wami tego dnia.

Aby zobaczyć galerię przejdź do szczegółów newsa lub kliknij zdjęcie.
 
sonic dnia listopad 04 2012 21:54:53 · Czytaj więcej · 6 Komentarzy · 1847 Czytań · Drukuj

NLP3 Wrocław - Relacja

NewsyCzternastego dnia października miało miejsce ostatnie w tym roku NLP.
Tym razem władze ligi zabrały nas do Wrocławia gdzie zorganizowano najlepszy w tym sezonie turniej pod względem logistycznym i technicznym. (no może technicznie można było dmuchać więcej HP ale i tak było fajnie ) Co nas tak urzekło ? Równo przycięta soczyście zielona trawa pokrywająca nadzwyczaj równą nawierzchnię dodatkowo polana poranną rosą.
Miodzio! Jeśli chodzi o slide nie można wymarzyć sobie lepszej nawierzchni, ale do rzeczy ...
 
odo dnia padziernik 22 2012 13:26:24 · Czytaj więcej · 2 Komentarzy · 1659 Czytań · Drukuj

Leśny PoGrom - Bielsko-Biała

Gry
W niedziele odbyła się gra. Pogoda sprzyjała dżdżownicom i rybom, bo nam niekoniecznie. My 6. miejsce, oni 16. Potem już byliśmy w domu.
Ot, napisałem newsasmiley
 
sonic dnia padziernik 09 2012 21:46:27 · Czytaj więcej · 4 Komentarzy · 1680 Czytań · Drukuj

Fotorelacja - Fort Belweder 23.09.12

Wolne niedzielne popołudnie, piękne błękitne niebo i ogrzewające promienia słońca... nie można było spędzić inaczej tego dnia jak na polu paintballowym, czując zapach farby, z markerem w ręku. Tak też zapowiadał się ten weekend. Do wyboru mieliśmy dwa otwarte spotkania; pierwsze w klimacie leśnym na polu paintballowym Fort Belweder w Latosówce, drugie - o zupełnie innym charakterze, na polu speedballowym w Zawadzie. Weekend zapowiadał się zatem pięknie i każdy wybrałby coś dla siebie.
Niestety ilość malarzy w naszym mieście nie powala i jedno ze spotkań nie dochodzi do skutku ze względu na niską frekwencję. Z tego też względu niestety speed w Częstochowie tym razem się nie udał. Smuci fakt, że to kolejne spotkanie, na które nie dopisała frekwencja. Miejmy nadzieję, że paintballistów nam przybędzie i znajdą się również chętni na balony.
Nie mając za wiele czasu w tym dniu, udało mi się wyskoczyć na chwilę do Fortu Belweder, zobaczyć jak mija chłopakom dzień. Miło widzieć, że pole się rozwija i w dniu dzisiejszym wchodząc na pole, w pierwszej chwili ujrzałem nowiusieńką altankę dla zawodników - super sprawa, tym bardziej, że altanka jest wielkości stodoły i chyba będzie można się dosłownie przespać na poddaszu. Osób do grania było nieco mniej niż ostatnio, aczkolwiek nie przeszkodziło to w zabawie.

Cel mojej wyprawy był taki sam jak ostatnio, zatem podczas odwiedzin udało mi się ustrzelić kilka osób... na zdjęciach. Nie przedłużając już bardziej, zapraszam wszystkich chętnych do przeczytania szczegółów aktualności, gdzie znajdziecie trochę zdjęć z tego dnia. Przy okazji gorąco zachęcam by i inni mając takie zdjęcia, umieszczali je najlepiej w serwisie Googla i generowali mi podobną galerię, będę wtenczas mógł napisać słów kilka o innych wydarzeniach, gdzie nie udało mi się dotrzeć.


Aby zobaczyć galerię przejdź do szczegółów newsa lub kliknij zdjęcie.

Zdjęcia dostarcza Fotografia Ślubna Częstochowa
 
sonic dnia wrzesie 23 2012 17:10:22 · Czytaj więcej · 1 Komentarzy · 1980 Czytań · Drukuj

Fort Belweder - fotorelacja

Download & Photo
Korzystając z okazji, że od niedawna jedno z pól paintballowych w naszej okolicy mam niemalże pod nosem, udało mi się wyskoczyć na chwile zobaczyć jak idzie niedzielne malowanie w Forcie Belweder. Tym razem zamiast różowego miotacza kul wziąłem ze sobą aparat, mając nadzieję, że uda się zrobić trochę zdjęć, które zachęcą śpiochów do gry. Czy udało się złapać coś ciekawego podczas moich krótkich odwiedzin? To już musicie sprawdzić sami. Życzę miłego odbioru i przedstawiam niedzielny Belweder w ówczesnym i okolicznym wydaniu... >przejdź do fotorelacji<.

Aby zobaczyć galerię przejdź do szczegółów newsa lub kliknij zdjęcie.
 
sonic dnia wrzesie 17 2012 20:04:49 · Czytaj więcej · 3 Komentarzy · 2052 Czytań · Drukuj

Leśny Pogrom edycja 3 Bieruń

NewsyPołączone siły PB Lovers oraz CFC udały się do Bierunia na 3 edycje leśnego turnieju zwanego Leśnym PoGromem.
Pod banderą Częstochowskiej Piechoty Paintballowej w składzie: Cobra, Kaczka, Odo, Sebastuss rozegraliśmy 4 gry z drużynami Biedroneczki, Drużyna Pierścienia, Husaria, RWN sola w glaze.
Turniej obfitował w liczne zwroty akcji i nieoczekiwane rozstrzygnięcia. Faworyci ulegali słabszym i do końca nie było wiadomo kto wyjdzie z grupy. Nie było żadnej drużyny, która nie przegrałaby meczu.
Liczba sędziów w ilości 5 na tak duże pole także stwarzała "nowe możliwości" rozegrania gier.

Ostatecznie po dobrym otwarciu ( wygrana z Husarią ) CPP musiała kolejno uznać wyższość Drużyny Pierścienia oraz Biedroneczek by na koniec wygrać na pocieszenie z RWN sola w glaze.
Dało to ostatecznie 6 miejsce na 10 zespołów. Wynik zdecydowanie poniżej oczekiwań częstochowskiego teamu.

Na usprawiedliwienie mamy jedynie fakt iż przegraliśmy z drużynami, które posiadały większe doświadczenie na tym terenie i grały tam wcześniej przez co ich strategia była o wiele bardziej dopracowana.
Dla nas był to powrót na pole leśne po wielu zmaganiach na polach sup airballowych. Na pewno turniej będziemy dobrze wspominać.

 
odo dnia wrzesie 04 2012 14:31:14 · 3 Komentarzy · 1682 Czytań · Drukuj

NLP3 Pabianice

NewsyPo wakacyjnej przerwie CFC Speed udało się do Pabianic na kolejną edycję NLP3.
Skład CFC Speed na zawodach prezentował się następująco:
Anty, Kaczka, Odo, Sebastuss.

Zawody rozpoczęliśmy w grupie D gdzie przyszło się nam zmierzyć z aktualnym liderem klasyfikacji generalnej drużyną Hermetic Team.
Po zaciętym pierwszym punkcie, którego przegraliśmy dwa następne należały do nas. Stosunkiem 2:1 wygraliśmy pierwsze spotkanie. Kolejnym przeciwnikiem okazała się być drużyna Rebels, zwycięsca z Gliwic także musiał uznać naszą wyższość. Do tej pory wszystko układało się dobrze i optymistycznie patrzeliśmy w przyszłość aż do gry z drużyną 71. Pierwszy punkt i 2 kary 1for1 dla CFC Speed ( z czego przynajmniej jedne nie słuszna ) Tym oto sposobem wychodzimy na drugi punkt w dwie osoby i jego również przegrywamy.
Zostaje nam ostatni mecz z lokalną drużyną Zone. Ten mecz przegrywamy w głowie pod presją nie wyjścia z grupy gramy nieskutecznie i ulegamy ostatnecznie 0:2.
Na pocieszenie zostaje nam do rozegrania jeszcze jeden mecz z drużyną 71 aby wyrównać szanse punktowe w generalce ( nasza grupa i grupa C liczyły po 5 drużyn, natomiast grupy A i B po 6 przez co drużyny z miejsce 3 i 4 w grupach A i B miały większe szanse na zdobycze punktowe ).
Ten pojedynek wygrywamy 2:1. Rewanż się nam udaje.

Ostatecznie grupa prezentuje się następująco:
1. Hermetic Team
2. Zone
3. CFC Speed
4. 71
5. Rebels


Statystyki meczowe
CFC Speed vs. Hermetic Team 2:1
CFC Speed vs. Rebels 2:0
CFC Speed vs. 71 0:2
CFC Speed vs. Zone 0:2
CFC Speed vs. 71 2:1

Zawody można zaliczyć do udanych. Po tak długiej przerwie udało się nam zaprezentować z dobrej strony. Całość stała na bardzo dobrym poziomie organizacyjnym.
 
odo dnia wrzesie 01 2012 09:59:20 · 0 Komentarzy · 1768 Czytań · Drukuj

Strona 2 z 12 < 1 2 3 4 5 > >>
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieZapomniane hasło?

Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

~balon
DATA: 07/01/2017 22:27
Hola

~Reju
DATA: 07/01/2017 22:25
O cześć Kudlaty

~Kudlaty
DATA: 07/01/2017 22:19
O kurwa

^kaczka
DATA: 19/11/2014 17:02
o ja pitole tu się coś nawet dziejesmiley

@sonic
DATA: 07/09/2014 22:11
jak poszło w Poroninie?

@sonic
DATA: 23/07/2014 18:03
Z nowego grona nikt, a ze starego nikomu się nie chce jak widaćsmiley

^kaczka
DATA: 20/05/2014 20:31
u Frana dzieje się tyle rzeczy można by coś napisać od czasu do czasu. Ktoś chętny ?

@sonic
DATA: 25/02/2014 00:19
sezon się zbliża można by tu co posprzątać bu się zakurzyło przez ten letargsmiley

@sonic
DATA: 13/01/2014 09:28
.. do maksymalnej szerokości 650px bo nie mam póki co możliwości sam ich zmienić

@sonic
DATA: 13/01/2014 09:28
gratuluje Panocki wczorajszego występu! Jak ktoś ma duszę blogera albo mu się nudzi to może ktoś mi podesłać tekst do newsa razem z materiałami to umieszczę. Tylko fotki odrazu obrobione do maksymalne


Media
aaa
Paintball w Polsce. Polska Liga Paintballowa. PLP. Turniej speedball

Paintball w Polsce. Turniej Drużyn Leśnych. Polska Liga Leśna Paintball.

Paintball w Polsce. Polski portal informacyjny. Paintballowy Serwis Informacyjny - PSI.

Fotografie do serwisu dostarcza Najlepszy fotograf ślubny w Częstochowie!

Neutron Theme
Copyright © 2005-2011 Częstochowska Piechota Paintballowa
Fotografia ślubna Częstochowa

Powered by PHP-Fusion v6.01.6 || EP IV by eXtreme Crew

4,161,813 Unikalnych wizyt