Strona Główna Forum Kategorie Newsów Kontakt Szukaj Fotograf Częstochowa Fotografia Ślubna Częstochowa
Portal
Strona główna
Kategorie Newsów
Mapa serwisu

Forum
Artykuły
Galeria
Galeria FTP

Linki
Szukaj
FAQ
Kontakt
Administracja

Projekt Salamandra

CPP
O nas
Drużyny
- KB
- CFC
- PBL
- Outlaws
Piechota
Miejscówki
Osiągnięcia
Rekrutacja

Ankieta
Czy utrzymywanie tej strony ma sens?

tak
tak
92% [22 Głosów]

nie
nie
8% [2 Głosów]

Głosów: 24
Rozpoczęta: 28/08/2011 21:33
Zakończona: 11/02/2012 14:26

Archiwum Ankiet

Najbliższa gra
Termin: ---
Miejsce gry: ---
Typ: ---
Start: ---
Przewidywana ilość graczy: ---

Użytkowników Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 312
Najnowszy Użytkownik: ~ottiliasp

Zobacz Temat
Paintball w Czestochowie: pole paintballowe, forum paintballowe, drużyna paintballowa, sprzęt paintball, porady jak zacząc grę w paintball, speedball i woodsball. | Częstochowska Piechota Paintball | PB Lovers
Strona 1 z 3 1 2 3 >
Autor PBL - koszulki
@sonic
Super Administrator

Dodane dnia 09-12-2007 22:24
elosmiley

na wstępie podziękowania dla Adasia za info o dużo tańszym źródle koszulek sportowychsmiley google później już znalazło co trzebasmiley wielkie dziękismiley

rozmawiałem już troszkę na temat koszulek z Kudłatym i wspomniałem w temacie o WOŚPie chyba; wcześniejsze źródło powiedzmy że byłoby fajne - bo troche sponsorowane, ale niestety jakość koszulki byłaby mizernasmiley

jako że WOŚP idzie, a następny sezon mam nadzieję wzbogaci nas o nowe doświadczenia w lidze PPLH to posowałoby zrobić sobie jakieś koszulki drużynowe do speeda.

Koszulka piłkarska z długim rękawem + logo drużyny + nazwa drużyny + ksywska + pewien napis o którym póki co nie chcę mówić, a mam ku temu swoje powodysmiley = ~42 PLN + VAT (ahh ten nasz piękny krajsmiley) = 52 PLN

wszystkie nadruki sublimacją; kolor koszulki - żółty z zielonym.

Jeżeli Wam się podoba to wybieramy z tych projektów co nam się podoba (patrzymy tylko na koszulki i wyobrażamy sobie długi rękawsmiley): PROJEKTY
(oczywiście wszystko będzie z długim rękawem, a zamiast kołnierzyka będzie "plisa"/serek)

zapisujcie odrazu komu podoba się który projekt graficzny 'podkładu':

1. Vicctis :
2. Sonic : dzeta, jota, ni, ksi
3. Talent :
4. Kudłaty :
5. Kaczka :

PS: w cenie jest "+ opracowanie graficzne" jeżeli chodzi o to że ma być plik w corelu to mam nadzieję że można im to samemu zrobićsmiley Adaś orientujesz się może jak to z tym jest??

"The more you use your head, the less you have to use your gun."
4931220 http://www.fotografia-slubna.czest.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: PBL - koszulki
^Vicctis
Administrator

Dodane dnia 09-12-2007 23:42
jota, mi, ni
3137945 Wyślij Prywatną Wiadomość
~talent
Użytkownik

Dodane dnia 10-12-2007 00:19
1. Vicctis : jota, mi, ni
2. Sonic : dzeta, jota, ni, ksi
3. Talent : dzeta, eta, teta, jota, kappa, mi, ni, ksi, pi, ro, sigma, tau, ypsilon,
4. Kudłaty :
5. Kaczka :

mnie to tam w sumie wszystkie pasuja ;D
8904702 Wyślij Prywatną Wiadomość
^kaczka
Administrator

Dodane dnia 10-12-2007 14:36
JOTA moze byc
6487296 [url]www.barman.czest.pl[/url] Wyślij Prywatną Wiadomość
@sonic
Super Administrator

Dodane dnia 10-12-2007 15:33
mój lidersmiley smiley

to jeszcze kudłaty się wypowie chociaż chyba przegłosowanesmiley
dzisiaj napiszę do team sc i dowiem sie co i jak z projektami i dokladnie cenąsmiley

~Kudlaty
Użytkownik

Dodane dnia 10-12-2007 15:41
jota,delta,

To nie krytyk się liczy, nie ten, kto wytyka potknięcia człowiekowi czynu i wskazuje, co mógłby on robić lepiej. Liczy się człowiek na arenie, którego twarz pokrywa kurz, pot i farba
13095196 Wyślij Prywatną Wiadomość
@sonic
Super Administrator

Dodane dnia 10-12-2007 15:58
każdy z nas wymienił "jotę" więc myślę że zadecydowanesmiley w sumie to pojedynczy typ Kaczki zdecydowałsmiley

to ja już piszę maila a jak zrobie ogólny projekcik jak to widzę to umieszczę i powiecie co o tym myśliciesmiley

ogólnie z bratem myslalem zeby to wygladalo mniej wiecej tak ze na plecach ksywka i na cale plecy nasz druzynowy zwierzaczek a z przodu na klatce nazwa druzyny i na brzuszku.... a na brzuszku nazwa sponsora na WOŚPsmiley tak tak Panowie mamy sponsorasmiley ale wiecej szczegółów podam narazie w PW az nie spotkamy sie na malowaniu - np w niedzielesmiley pozdro

^AdamS
Administrator

Dodane dnia 11-12-2007 00:27
Co do projektu to powinien byc w corelu zamieniony oczywiście na krzywe. Pan Mirek G. lubi jak jest wszystko na cacy , to puzniej mniej problemów ze cos nie wyszlo ze projekt byl zly itp. Jeśli chodzi o same koszulki to powiem wam że ja dla swojej druzyny zamawiałem LAMBDE którą troszkę zmodyfikowalismy ale nie o to chodzi chodzi o sam materiał z którego jest uszyta koszulka hmmm jak by wam to wyklepać
trudno ten materiał jest słabo ze sobą zszyty w porównaniu do konkretnych bluz bramkarskich które też mozna zamówić w tej firmie ale o tym juz rozmawiałem z Sonickiem koszt wyższy bo ja za bramkarza płaciłem 80 PLN (klatka-logo sponsorów; plecy-nazwisko, numer, logo druzyny) plus sublimacja ala płomienie coś jak drużyna Spire Division moze dlatego że 12 chłopa ubierałem na halówkę. Moj bramkarz w tej bluzie gra na treningu jak i na turniejach a w ostatnim roku było ich sporo ciora ja i ciora a ona nic w porównaniu do spodni natomiast paru chłopaków zgłaszało mi że koszulki im sie poprułu w takich miejscach jak np. szycie kolnierza z koszulka(serek), pekniete nitki pod pachami itp. Decyzja nalezy do was ja bym zamówił bluzy bramkarskie po pierwsze że maja wstawki na lokciach co chroni was przed potencjalnym wslizgiem pod przeszkode, po drugie troszke grubszy material, a po trzecie solidniej wykonane moze dlatego ze bramkarz sie turlika po ziemi lub fruwa nad nia a potem z wielkim hukiem opada Jesli macie zamiar startowac w turniejach to lepiej dolozyc te 3 dychy hihihihihihihi podobno sponsor placi to ja tez chce taką. Sonic jak chcesz to zadzwonie do Pana Grzelewskiego i z nim pogadam tylko wzór musialbym miec co by wiedziec o czym rozmaiwamy?

zapomniałem lepiej samemu zrobic projekt bardziej byłem zadowolony efektem a tak pewnie bym zganial że cos spier.... ci panowie z Lodzi a tak wiedzialem co konkretnie chce i bylo cacy - w moim przypadku logotypy sponsora na kletce to rozmiar ok 25 x15; nazwisko na plecach 25x10 i numer 25 x30 i logo druzyny pod numerem 25x15. Sonic jak bedziesz mial czas i chęc to podrzuce koszulke jaka robilem w TEAM SC i sam zobaczysz

www.facebook.com/conceptreklama
www.motywacja.com
www.bezdroza.czest.pl
..."jeśli trud nie zamienia się w korzyść, traci sens"...
- Live to Play, Play to Live - PB Lovers

3116519 Wyślij Prywatną Wiadomość
@sonic
Super Administrator

Dodane dnia 12-12-2007 12:11
napisałem do nich co konkretnie byśmy tam chcieli i dostałem odpowiedź że koszt naszych koszulek to 50zł netto, czyli wyjdzie nas 61zł juz z vat'em.

jeżeli bralibyśmy bluzy bramkarskie to różnica w kosztach to 1zł pomiędzy koszulką piłkarską z długim rękawem a bluzą piłkarskąsmiley więc jak tylko zobacze to co Adaś ma to pomyślę i zdam Wam relacjesmiley

na jutro jestem umówiony z Adamem więc po południu już napiszę co i jaksmiley

---------------------------------
no i już widziałem koszuleczkismiley wg mnie zarąbiste jak na taką cenesmiley

czas się zabrać za wektorki ale nie wiem jeszcze kiedy bo z czasem u mnie ciężkosmiley postaram się zrobić do końca tygodnia

^AdamS
Administrator

Dodane dnia 13-12-2007 22:35
Dawaj projekt koszulki bo od poniedziałku mnie nie ma a tak by co moze załatwil już

www.motywacja.com
www.bezdroza.czest.pl

@sonic
Super Administrator

Dodane dnia 14-12-2007 15:50
będzie ciężko żebym do poniedziałku zrobił Ci wektorki no ale tak jak tomkowi kazałem napisać na gg.. wyśle Ci dobrej jakości pliki i to po 'trejsujesz'smiley ewentualnie zapisze też w plikach wektorowych jakie oferuje flash.. może coś się nadasmiley ale to dopiero późnym wieczorkiem dzisiaj bo wcześniej nie dam rady bo właśnie uciekam z kompasmiley

pozdro

^AdamS
Administrator

Dodane dnia 21-12-2007 17:56
Co z tymi koszulkami i projektem?

www.motywacja.com
www.bezdroza.czest.pl

@sonic
Super Administrator

Dodane dnia 21-12-2007 22:47
niestety z braku czasu się tym nie zająłem w tym tygodniu a teraz święta idą więc muszę to zrobić jakoś do połowy następnego tygodnia bo później może być za późnosmiley

^AdamS
Administrator

Dodane dnia 23-12-2007 00:19
jesli chceta miec koszulki na turnieja to musisz sie spieszyc z projektem. jak pamietam czas realizacji to 2 tygodnie

www.motywacja.com
www.bezdroza.czest.pl

@sonic
Super Administrator

Dodane dnia 23-12-2007 01:42
wektor maskotki już mam więc teraz z górkismiley

ale na dziś już koniecsmiley i tak już wystarczająco ostatnio po nocach nie śpie smiley

^AdamS
Administrator

Dodane dnia 23-12-2007 20:51
poka ta maskotke zrobiemy ze dwa projekty i bedzie cacy

www.motywacja.com
www.bezdroza.czest.pl

@sonic
Super Administrator

Dodane dnia 24-12-2007 02:27
wstępny efekt nocnych zmagań smiley - mozecie powiekszyc klikajac prawym klawiszem myszy i "zoom in" - lepiej się oglądasmiley

+/- taki układ może być? magicznego napisu sponsora jeszcze nie ma bo nie mam loga:] niebawem będę się kontaktować w tym celu lub wyszperam gdzie trzebasmiley

ja i Adaś zrobimy kilka projektów i wspólnie wybierzemy.. wszelkie koncepcje, sugestie itp itd - mile widziane.

PS: jezeli ktos chce sam sie pobawic:
logo, napis nazwy druzyny itp itd w wektorach w corelu v9 >tutaj<
flash (w tej wersji która jest opublikowana - z koszulkami): >tutaj<

te czarne wstawki uznałem że będą dobre w tym miejscu bo są to miejsca narażone najbardziej na zabrudzeniasmiley
kołnierzyk i wykończenia rękawów byłyby chyba lepsze te po prawej z tego samego powodusmiley

pzdr

Edytowane przez sonic dnia 24-12-2007 02:30
^Vicctis
Administrator

Dodane dnia 24-12-2007 17:24
Mi sie podoba wersja po lewej, tylko wokol nick'a pociagnalbym czarnym lub zielonym bo innaczej zginie napis, no i czarny kolnierzyk lepszy, mozna tez czarnym pociagnac kolo sciagaczy na rekach

3137945 Wyślij Prywatną Wiadomość
~talent
Użytkownik

Dodane dnia 24-12-2007 18:19
ten po lewej bardziej mi sie podoba, ale to co Tomek mowi, obwodka wkolo nicku bo nie bedzie go widac. ewentualnie moze byc caly zielony albo czarny
8904702 Wyślij Prywatną Wiadomość
@sonic
Super Administrator

Dodane dnia 27-12-2007 01:28
dodatkowo dla tych co zmagają się z projektem:
logo sponsora (corel v9)

i poprawiona wersja koszulek z logiem sponsora na WOSP'a >>>TUTAJ<<<

jutro koło południa wysyłam pliki do gościa żeby się później nie okazało że jest za późno; jeżeli reszta nie wyrazi swojej opini i nikt nie przedstawi innych projektów to kieruje się tym co dotychczas wyżej napisali innismiley pozdrofki

PS: jak juz dostane jakąś odpowiedz to dam znac ile co jak i kiedysmiley

Edytowane przez sonic dnia 27-12-2007 01:28
Strona 1 z 3 1 2 3 >
Skocz do Forum:

Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie

Zapomniane hasło?

Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

~balon
DATA: 07/01/2017 22:27
Hola

~Reju
DATA: 07/01/2017 22:25
O cześć Kudlaty

~Kudlaty
DATA: 07/01/2017 22:19
O kurwa

^kaczka
DATA: 19/11/2014 17:02
o ja pitole tu się coś nawet dziejesmiley

@sonic
DATA: 07/09/2014 22:11
jak poszło w Poroninie?

@sonic
DATA: 23/07/2014 18:03
Z nowego grona nikt, a ze starego nikomu się nie chce jak widaćsmiley

^kaczka
DATA: 20/05/2014 20:31
u Frana dzieje się tyle rzeczy można by coś napisać od czasu do czasu. Ktoś chętny ?

@sonic
DATA: 25/02/2014 00:19
sezon się zbliża można by tu co posprzątać bu się zakurzyło przez ten letargsmiley

@sonic
DATA: 13/01/2014 09:28
.. do maksymalnej szerokości 650px bo nie mam póki co możliwości sam ich zmienić

@sonic
DATA: 13/01/2014 09:28
gratuluje Panocki wczorajszego występu! Jak ktoś ma duszę blogera albo mu się nudzi to może ktoś mi podesłać tekst do newsa razem z materiałami to umieszczę. Tylko fotki odrazu obrobione do maksymalne

Media
Paintball w Polsce. Polska Liga Paintballowa. PLP. Turniej speedball

Paintball w Polsce. Turniej Drużyn Leśnych. Polska Liga Leśna Paintball.

Paintball w Polsce. Polski portal informacyjny. Paintballowy Serwis Informacyjny - PSI.

Fotografie do serwisu dostarcza Najlepszy fotograf ślubny w Częstochowie!

Neutron Theme
Copyright © 2005-2011 Częstochowska Piechota Paintballowa
Fotografia ślubna Częstochowa