Strona Główna Forum Kategorie Newsów Kontakt Szukaj Fotograf Częstochowa Fotografia Ślubna Częstochowa
Portal
Strona główna
Kategorie Newsów
Mapa serwisu

Forum
Artykuły
Galeria
Galeria FTP

Linki
Szukaj
FAQ
Kontakt
Administracja

Projekt Salamandra

CPP
O nas
Drużyny
- KB
- CFC
- PBL
- Outlaws
Piechota
Miejscówki
Osiągnięcia
Rekrutacja

Ankieta
Czy utrzymywanie tej strony ma sens?

tak
tak
92% [22 Głosów]

nie
nie
8% [2 Głosów]

Głosów: 24
Rozpoczęta: 28/08/2011 21:33
Zakończona: 11/02/2012 14:26

Archiwum Ankiet

Najbliższa gra
Termin: ---
Miejsce gry: ---
Typ: ---
Start: ---
Przewidywana ilość graczy: ---

Użytkowników Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 312
Najnowszy Użytkownik: ~ottiliasp

Zobacz Temat
Paintball w Czestochowie: pole paintballowe, forum paintballowe, drużyna paintballowa, sprzęt paintball, porady jak zacząc grę w paintball, speedball i woodsball. | Częstochowska Piechota Paintball | PB Lovers
Strona 4 z 4 < 1 2 3 4
Autor RE: PBL - PPLH 10.05.08 Wrocław TopBall
~talent
Użytkownik

Dodane dnia 12-05-2008 13:17
a co mówili? ja tam się chętnie dowiem

ten filip z oni mowil zeby Cie pierdolnac w leb jak zostawiales crosa i zaczynales grac po prostej ;p

ten nemo ze spire div tez ciagle mowil zeby grac crossa

wiem ze Sonic mial kiepska pozycje i nic nie bylo tam widac, ale to nic, przynajmniej byl tam bezpieczny. a gdy sie wychylal i dostawal, schodzil, bylo nas juz tylko dwoch, pol minuty i koniec gry.

momentami to wygladalo tak:

oczywiscie tam nie bylo czasu ani miejsca nad tym myslec czy cos poprawiac, po prostu trzeba pamietac na przyszlosc. z lewego covera gra cna prawa strone, z prawego na lewa. a back to juz zalezy jak jest pole ustawione. i jesli jest ustawione tak jak bylo ostatnio, to celem nr 1 jest dostanie sie na weza

oto moje przemyslenia

8904702 Wyślij Prywatną Wiadomość
@sonic
Super Administrator

Dodane dnia 12-05-2008 14:45
ten nemo ze spire div tez ciagle mowil zeby grac crossa

lol.. jak on ciągle mi się darł żebym na węża szedłsmiley kilka razy mu mówiłem że w dupie mam węża będę grać swoje a on i tak krzyczał żebym węża grałsmiley

żeby dostać się na węża musiałbym załatwić linie (inaczej nie wejdę, a ani Reju ani Adam by tego nie zrobili bo koleś grał linią więc nie wychylał się z ich strony). Grając na przciwległą stronę moja widoczność była taka:

innego wyjścia więc nie miałem i grałem linie i starałem się uzyskać miejsce z widokiem na błękit:] ....tylko że za każdym razem dostawałem po dupie bo gdy Nemo kazał mi wychodzić ja wchodziłem pod kule... i efekt wiadomo jaki był - Adama i Reja zachodzili i fin.

PS: rysunek jest baaaaaaardzo uproszczonysmiley nie ma co gdybać trza walczyćsmiley

następnym razem przygotujemy sobie 3 warianty gry żeby w każdym momencie powiedzieć: "chłopaki gramy plan XXX bo z tego kupa jest"smiley

"The more you use your head, the less you have to use your gun."
4931220 http://www.fotografia-slubna.czest.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
~talent
Użytkownik

Dodane dnia 12-05-2008 15:05
jesli sie ktos z drugiej strony pierwszy na weza wpieprzyl no to lipa. tak czy inaczej jesli nie grales prostej, to nie mogl Cie sciagnac, a jesli sie bardziej wychylil, to napewno Adam (i moze Reju) mieli go na widoku, dostawal i do widzenia. wtedy cala lewa strona jest Twoja, wchodzisz na weza i mielisz frajerow po przekatnej

nemowi chodzilo o to, zebys gral przekatna i na jego komende przechodzil na weza. on patrzyl co robi przeciwnik na wezu i jesli linia byla wolna, to miales tam przechodzic. tak to zrozumialem

Edytowane przez talent dnia 12-05-2008 15:08
^kaczka
Administrator

Dodane dnia 12-05-2008 16:44
o qurwa chłopaki ale dajecie czadu z tymi schematami a nie lepiej to przedyskutowac w cztery oczy ??
6487296 [url]www.barman.czest.pl[/url] Wyślij Prywatną Wiadomość
~talent
Użytkownik

Dodane dnia 12-05-2008 16:53
lepiej, ale przynajmniej ja do czwartku nie wychodze z domu ;p
bedziemy gadac na treningu

@sonic
Super Administrator

Dodane dnia 12-05-2008 22:09
Talent juz pisalem w jakich momentach Nemo kazał mi wychodzić.. prosto pod kule.. rozumiesz co pisze czy nie bardzo?:/ bo już siły nie mam tłumaczyć a Ty dalej latasz w obłokach teorii.
jezeli o mnie chodzi to temat zamkniety. dałem dupy i tyle, a organizacja nie pozwolila na zmiane tego by to poprawic. nastepnym razem bedzie lepiej. oby

~talent
Użytkownik

Dodane dnia 12-05-2008 22:17
to chyba Ty nie rozumiesz. on Ci nie kazal wychodzic pod kule, tylko chcial zebys gral swoje (czyli przekatna) a jak widzial ze prosta jest wolna to Ci krzyczal zebys sie wychylal czy szedl na weza- jeden uj. problem w tym, ze jak on krzyczal wtedy kiedy koles sie chowal, ale zanim Ty sie zebrales i przebiegles to juz zdazyles dostac kulke.
przeciez kurwa stalem tam obok niego, slyszalem co krzyczal i widzialem co pokazywal

chyba ze specjalnie zle Ci mowil, czego wykluczyc nie moge i w co jednoczesnie watpie.

Edytowane przez talent dnia 12-05-2008 22:21
@sonic
Super Administrator

Dodane dnia 12-05-2008 22:54
o ile pamiętam to byles w pitstopie. a nemo przy wężu... dwie różne strony pola ale skoro uważasz ze razem staliscie:]

~talent
Użytkownik

Dodane dnia 13-05-2008 00:19
po tym jak filip kazal Cie pierdolnac w leb, pobieglem tam zeby Ci podpowiadac

^AdamS
Administrator

Dodane dnia 13-05-2008 08:51
ŁOOOOOOOOOOO ale jazda zupełnie jak na turnieju Nikt nic nie wie, nikt nic nie słyszy, gwizdek! mija 10 sekund niezłej rombanki 6 rozgrzanych do czerwoności mazaków które pluja 12-mi słyszę OUT obracam się patrzę Sonic schodzi nagle słeszę linia na lewo, przestaje grac Crossa przestawiam mazaka na lewo chce grac po lini nagle słyszę FAAAJJJJAAAA prawo ale to juz za późno czuje jak siniaki mi rosną na plerach - od dzisiaj zbieram kasę na ochraniacz korpusu pier....le Panowie wyglądam jak biedronka

Teraz ja troszke o tym co sie działo.
Hmmm na początek to ja jestem zadowolony z turnieju no i oczywiście ze sprzętu bo tylko mnie nic nie szwankowało
Grałem lewego backa & covera, grałem po lewej (prawj) przekątnej (cross) and prawa (lewa) linia w zależności od strony. Grając po rozbiegu zaczynałem walić po crossie na kolesia który leciał na węża aby Sonic miał czas sie ustawić cóż nie zawsze działało ale 2 razy udało mi się ubic drania. Co do grania po lini to musze duzo poćwiczyc snapy bo miałem wrażenie że przeciwnik jest duzo lepiej ograny a linia była idealna wiec jak udawało mi się zdobyć przewagę to sypałem ile wlezie ale w momencie kiedy brakowało kul słyszałem jak podpowiadaja "SYPIE SIĘ " to juz wiedziałem że przewagi nie zdobedę cóż ... dwie wychyłki, zanim ramping zachulał to już było po mnie.

Turnieje TopBall chyba tak samo jak Reju i Sonic wykreślam ze swojego kalendarza przynajmniej na ten rok. Jedynie pocieszam się że to kondycyjnie wytrzymałem - hala i rower robia swoje - 11 meczy - mecz po meczu, druzyna po druzynie mogły kolegów wykończyc nawet widziałem czasami zwontpienie, wk...nie a nawet chyba odniosłem takie wrażenie że zaraz kapitan podda mecz, ale nie jednak do końca wytrwaliśmy za co Wam dziękuję no i za wspólny wypad i wspólną grę.
Podpowiadanie na tego typu turniejach wydaje mi się dużym nieporozumieniem, nic nie słychać tylko jak krzyczą telewizor, pizza, głośnik, graj lewo, graj prawo
w takim bałaganie trudno sie ogarnąć nie mówiąc o tym żeby się słyszeć na wzajem no i te osoby które podpowiadaja 2 drużynom na raz chociaż pare razy pomogli ale jednak wolę normalna formułę PPLH.
PANOWIE GŁOWY DO GÓRY następnym razem będzie dużo lepiej

www.facebook.com/conceptreklama
www.motywacja.com
www.bezdroza.czest.pl
..."jeśli trud nie zamienia się w korzyść, traci sens"...
- Live to Play, Play to Live - PB Lovers

3116519 Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 4 z 4 < 1 2 3 4
Skocz do Forum:

Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie

Zapomniane hasło?

Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

~balon
DATA: 07/01/2017 22:27
Hola

~Reju
DATA: 07/01/2017 22:25
O cześć Kudlaty

~Kudlaty
DATA: 07/01/2017 22:19
O kurwa

^kaczka
DATA: 19/11/2014 17:02
o ja pitole tu się coś nawet dziejesmiley

@sonic
DATA: 07/09/2014 22:11
jak poszło w Poroninie?

@sonic
DATA: 23/07/2014 18:03
Z nowego grona nikt, a ze starego nikomu się nie chce jak widaćsmiley

^kaczka
DATA: 20/05/2014 20:31
u Frana dzieje się tyle rzeczy można by coś napisać od czasu do czasu. Ktoś chętny ?

@sonic
DATA: 25/02/2014 00:19
sezon się zbliża można by tu co posprzątać bu się zakurzyło przez ten letargsmiley

@sonic
DATA: 13/01/2014 09:28
.. do maksymalnej szerokości 650px bo nie mam póki co możliwości sam ich zmienić

@sonic
DATA: 13/01/2014 09:28
gratuluje Panocki wczorajszego występu! Jak ktoś ma duszę blogera albo mu się nudzi to może ktoś mi podesłać tekst do newsa razem z materiałami to umieszczę. Tylko fotki odrazu obrobione do maksymalne

Media
Paintball w Polsce. Polska Liga Paintballowa. PLP. Turniej speedball

Paintball w Polsce. Turniej Drużyn Leśnych. Polska Liga Leśna Paintball.

Paintball w Polsce. Polski portal informacyjny. Paintballowy Serwis Informacyjny - PSI.

Fotografie do serwisu dostarcza Najlepszy fotograf ślubny w Częstochowie!

Neutron Theme
Copyright © 2005-2011 Częstochowska Piechota Paintballowa
Fotografia ślubna Częstochowa