Strona Główna Forum Kategorie Newsów Kontakt Szukaj Fotograf Częstochowa Fotografia Ślubna Częstochowa
Portal
Strona główna
Kategorie Newsów
Mapa serwisu

Forum
Artykuły
Galeria
Galeria FTP

Linki
Szukaj
FAQ
Kontakt
Administracja

Projekt Salamandra

CPP
O nas
Drużyny
- KB
- CFC
- PBL
- Outlaws
Piechota
Miejscówki
Osiągnięcia
Rekrutacja

Ankieta
Czy utrzymywanie tej strony ma sens?

tak
tak
92% [22 Głosów]

nie
nie
8% [2 Głosów]

Głosów: 24
Rozpoczęta: 28/08/2011 21:33
Zakończona: 11/02/2012 14:26

Archiwum Ankiet

Najbliższa gra
Termin: ---
Miejsce gry: ---
Typ: ---
Start: ---
Przewidywana ilość graczy: ---

Użytkowników Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 312
Najnowszy Użytkownik: ~ottiliasp

Zobacz Temat
Paintball w Czestochowie: pole paintballowe, forum paintballowe, drużyna paintballowa, sprzęt paintball, porady jak zacząc grę w paintball, speedball i woodsball. | Częstochowska Piechota Paintball | PB Lovers
Strona 3 z 4 < 1 2 3 4 >
Autor RE: PBL - PPLH 10.05.08 Wrocław TopBall
^AdamS
Administrator

Dodane dnia 09-05-2008 09:48
Super tak dla reszty będzie najlepiej 2-ka wysiada z autobusu, ja dochodzę i jedziemy do biura

www.facebook.com/conceptreklama
www.motywacja.com
www.bezdroza.czest.pl
..."jeśli trud nie zamienia się w korzyść, traci sens"...
- Live to Play, Play to Live - PB Lovers

3116519 Wyślij Prywatną Wiadomość
^Vicctis
Administrator

Dodane dnia 09-05-2008 14:38
Adas i jego dar przekonywania;] powodzenia jutro!smiley

3137945 Wyślij Prywatną Wiadomość
~talent
Użytkownik

Dodane dnia 09-05-2008 17:03
ile wyjdzie mniej wiecej za paliwo, bo bede rano kase wyplacal i nie wiem ile

a Sonic pewnie bedzie pare minut po dziesiatej, chyba ze nie bedzie mogl spac i pojedzie ze mna troche wczesniej ;p

8904702 Wyślij Prywatną Wiadomość
~Reju
Użytkownik

Dodane dnia 09-05-2008 17:31
Wez 35 zł ale sądzę, że wyjdzie mniej.

United We stand, united We fall. -Outlaws
6794909 Wyślij Prywatną Wiadomość
@sonic
Super Administrator

Dodane dnia 09-05-2008 22:08
ja i Talent będziemy ~9.45 juz jak cossmiley moze wczesniej.

pozdro i do jutrasmiley pamiętajcie panowie.. prowokacja, integracja i motywacjasmiley (hehe nawet pasujesmiley) rozniesiemy to towarzystwo! P!B!L! P!B!L! P!B!L! P!B!L!...

normalnie dzis to jestem taki 'ajw got we pałer" smiley

"The more you use your head, the less you have to use your gun."
4931220 http://www.fotografia-slubna.czest.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
~Kudlaty
Użytkownik

Dodane dnia 09-05-2008 22:34
powodzonka. zróbcie jazde jak w parku jurajskim

To nie krytyk się liczy, nie ten, kto wytyka potknięcia człowiekowi czynu i wskazuje, co mógłby on robić lepiej. Liczy się człowiek na arenie, którego twarz pokrywa kurz, pot i farba
13095196 Wyślij Prywatną Wiadomość
~talent
Użytkownik

Dodane dnia 10-05-2008 22:16
no i po turnieju ;p
wg mnie bylo calkiem niezle chociaz nie wszyscy byli z siebie zadowoleni. samokrytyka to podstawa smiley troche glupia sprawa z tym podpowiadaniem, a granie dwoch 10-minutowych meczy zaraz po sobie to totalne nieporozumienie. no ale ci co grali dali rade. przegralismy 4:1 z generals i 4:1 (chociaz moim zdaniem powinno byc 4:2) z goodfellas.

zaraz wrzucam 49 fotek ktore udalo mi sie ukradkiem pstryknac.

@sonic
Super Administrator

Dodane dnia 10-05-2008 22:40
z fallasami bylo raczej 4:2.

jeżeli o mnie chodzi to ja jestem z SIEBIE mega niezadowolony; kompletnie nie szło się skupić, kondycyjnie odpadłem lekko za połową tego maratonu (11 rozgrywek hurtem to przesada dla nóg - od dziś sam we własnym zakresie postaram się to nadrobić bo treningi nie pomogą), skuteczność bliska zerowi - nie swoja klamka i brak ogrania na niej; 2 razy padnięcie markera i raz spłuczki doprowadziło mnie do białej frurii i w pewnym momencie miałem ochotę jebnąć gnatem ale że nie mój to się powstrzymywałem; cała otoczka podopowiadania - beznadzieja, zamiast wykozystac duza liczbe meczy z jedną drużyną co pokazałoby faktyczny stan umiejętności drużyn to podpowiadanie wprowadzało taki zamęt że grało się jak kibice chcieli a nie jak my ustalamy; przerwy mega krótkie i nie szło pogadać w trakcie choćby o tym aby zmienić ustawienie - beznadziejną miałem pozycje nic kompletnie nie widziałem po krosie, a po froncie mam do teraz mieszane uczucia czy osoba mi podpowiadająca chciała mi pomóc czy zaszkodzić - na kazde polecenie fajowania wbiegałem wprost na 2 kolesi mierzących juz we mnie. Przez wspomnianą "otoczkę" nie moglismy polegac na sobie bo kompletnie na tym targu nie szlo sie zrozumiec. Nie moglem sie odnaleźć i dla mnie mój występ był tragiczny. Nawet mecz, który udało mi się zakończyć był niemalże fuksem gdyby Reju nie zciągnął na siebie ognia.
Do tego drużyna z którą mieliśmy jakieś szanse - Generals, która nie była aż tak na Topie - choć dużo wyżej w tabeli niż my.. chłopaki dostali kolesia ze Spire Division do pomocy i koleś robił wszystko za nich a oni siedzieli tylko z tyłu. Moją broszką było go zciągać ale widziałem go TYLKO na ułamki sekund na przebiegu i to nawet nie jak wychodził tylko już w biegu - nie było szans go ściągnąć w ten sposób bo musiałbym cały czas sypać sznurek na ślepo w jedno i to samo miejsce nie wiedząć czy ktoś tam nawet jest.. tym sposobem koleś ze Szparek fajował Adama i wycinał Reja... mnie już w tym czasie zwykle nie było. Lipa i trochę mi szkoda dzisiejszego dnia, choć bym nie wiem co robił z mojej pozycji to była kupa a koleś mi kazał w beznadziejnych momentach przechodzić na węża. Zawiodłem siebie i ekipe.. ale cóż raz na faji raz ze splatem.

Mam mieszane uczucia co do formuły topball..

~talent
Użytkownik

Dodane dnia 10-05-2008 23:02
w rozpisce bylo 4:1, a powinno 4:2

link do fotek z innego serwera, bo sie nie moge ogarnac z tym ftp'em tutaj. 49 zdjec, 20 mb
www.sds.nazwa.pl/empire/talent/10.05.wrocektopball.zip

btw, jak nie ma crossow, to nie ma grania. jak sie nie pokryjemy to nas beda kosic rowno. na focie nr xx096 widac jak kolesie graja na wezu, nie interesuje ich linia, tylko pilnuja przekatnej. a jakby ten w czarno bialej bluzie sie tylko ruszyl do przodu, to juz kolo na backu czeka na niego.

edit: foty juz sa na ftpie

Edytowane przez talent dnia 11-05-2008 00:06
@sonic
Super Administrator

Dodane dnia 11-05-2008 00:10
Talent weź zobacz sobie lepiej resztę fot z tej akcji - ta jest jedyna gdzie grają crosem.. zresztą pamiętam tą akcję bo staliśmy wszyscy oboksmiley Wszyscy dziś prawie grali linią:]

najtrudniejszy w dzisiajszym dniu był "burdel" - jedyne co przychodzi mi do głowysmiley
nie dało się grać kompletnie.

~talent
Użytkownik

Dodane dnia 11-05-2008 00:20
reszta jest taka ze koles widzi drugiego na wezu, cofa sie i gra swoje, czyli crosa. a pozniej jak juz zostalo ich dwoch, czy 2 vs 1 to musieli grac po linii

grac po linii mozna, jak jest sie majmą i sciaga kazdego jak leci, albo jak sie jest spire division i przesuwa caly czas do przodu.

ja innego sposobu nie widze na ugranie jakis punktow, zreszta to co wygraliscie to wlasnie przez pilnowanie przekatnych

Edytowane przez talent dnia 11-05-2008 00:21
~Kudlaty
Użytkownik

Dodane dnia 11-05-2008 13:09
a co ci w klamce poszlo?

To nie krytyk się liczy, nie ten, kto wytyka potknięcia człowiekowi czynu i wskazuje, co mógłby on robić lepiej. Liczy się człowiek na arenie, którego twarz pokrywa kurz, pot i farba
@sonic
Super Administrator

Dodane dnia 11-05-2008 21:05
talent napisał/a:
ja innego sposobu nie widze na ugranie jakis punktow, zreszta to co wygraliscie to wlasnie przez pilnowanie przekatnych

Talent.. już w tym momencie to powiem.. nie pierdol. To co ja wygrane pamiętam to poszedłem linią właśnie i non stop cisnąłem linie od początku do końca. Zresztą o mojej możliwości krosa się juz wypowiedzialem. Nie bylo czasu zmienic taktyki i tyle.

A to co było na fotkach to koleś grał linią aż miło..

Kudłaty: jak się podpina gaz i w złej pozycji jest bolt na starcie to nie zaskakuje i tak jakby nie robi pełnego ruchu, a kulki lecą na 30cmsmiley raz zdążyłem w trakcie gry to zrobić a raz niesmiley musiałem generalnie odciąć gaz, ustawić bolt i podpiąć gazsmiley wbrew pozorom ciężko było to zrobić na polusmiley

~Reju
Użytkownik

Dodane dnia 11-05-2008 21:28
Forme Topball jak narazie wykreślam z kalendarza imprez na, które mógłbym się wybrać. Wyglada to mniej więcej jak targ. Słyszysz tylko pizza, telewizor, i inne nawoływania z boków i zza pleców... tragedia, żeby jeszcze wiedzieć co mają na myśli. Nie byliśmy wstanie słyszeć siebie nawzajem. Plus dzień był jakiś pechowy. A to klamki padły a to spłuczki nie dawały rady , jedna z przyczyn nie znanych druga przez niedopatrzenie.
Gre zaczeliśmy dużo póżniej bo jakieś 30 do 40 min pózniej niż mieliśmy. Pierwsza gra z Generals... Bej załatwił za nich większość. Felasi trochę im krwi napsuliśmy ale nie wiem czemu wynik był 4:1 a nie 4:2. Plus gdzieś tam były jakieś remisy.

No ja na maksa byłem wkurzony bo mi spłuka nie działała niestety z mojej winy. I dopiero po wszystkim się zorientowałem dlaczego. Bardzo Was za to przepraszam.

TO co było fajne to to, że widziałem na twarzach frustracje sportowa i złość. To, że mimo wszystkich problemów wyszliśmy grać dalej i nie zrezygnowaliśmy. To, iż na koniec poczułem jedność w drużynie piątki, podziękowanie za wspólną grę.

Głowa do góry następny turniej będzie lepszy od tego.

Dzięki za gre.

^Vicctis
Administrator

Dodane dnia 11-05-2008 22:38
chlopaki nie ma sie co zalamywacsmiley wazne zeby sie ograc i obyc na polu w tym sezoniesmiley nerwy tez trzeba wyrobicsmiley z kazdym razem bedzie coraz lepiejsmiley na pierwszym turnieju nawet nie wiedzielismy co to znaczy cros i liniasmiley a teraz juz mozna na ten temat rozmowe przeprowadzicsmiley wiec idziemy do przodusmiley glowy do gorysmiley

3137945 Wyślij Prywatną Wiadomość
~talent
Użytkownik

Dodane dnia 11-05-2008 23:40
Talent.. już w tym momencie to powiem.. nie pierdol. To co ja wygrane pamiętam to poszedłem linią właśnie i non stop cisnąłem linie od początku do końca. Zresztą o mojej możliwości krosa się juz wypowiedzialem. Nie bylo czasu zmienic taktyki i tyle.

dobrze ze nie slyszales co mowili inni kolesie podczas gdy graliscie. poza tym z boku to bylo widac jak na dloni. wiem ze ten cover przed wezem byl do dupy, ale bez wzgledu na to trzeba grac swoje. wiekszosc splatow padala po tym jak ktos zmienial strone. jak grales do przodu i udalo Ci sie kogos ubic, to tylko dlatego ze ten ktos sie wychylil- czyli spieprzyl, ewentualnie nie mial wyjscia bo juz jeden od niego spadl.

na takim polu, gdzie kulki dolatuja z jednego konca na drugi, a zrobienie dwoch krokow w przod znacznie poprawia widocznosc chyba trzeba pilnowac swojej, jednej strony, nie dac sie wyeliminowac, czekac na blad przeciwnika, jak zostanie ich 2 to juz praktycznie po nich

dokladnie tak bylo z generals chyba. siedzieliscie na swoich miejscach dosyc dlugo, ktos od nich zszedl a pozniej juz bylo pozamiatane

@sonic
Super Administrator

Dodane dnia 12-05-2008 10:55
dobrze ze nie slyszales co mowili inni kolesie podczas gdy graliscie.

a co mówili? ja tam się chętnie dowiemsmiley

~Kudlaty
Użytkownik

Dodane dnia 12-05-2008 11:12
na takim polu, gdzie kulki dolatuja z jednego konca na drugi, a zrobienie dwoch krokow w przod znacznie poprawia widocznosc chyba trzeba pilnowac swojej, jednej strony, nie dac sie wyeliminowac, czekac na blad przeciwnika, jak zostanie ich 2 to juz praktycznie po nich

tu ma Talent racje. na PPLH tylko w ten sposób można było coś zrobić

@sonic
Super Administrator

Dodane dnia 12-05-2008 11:50
beznadziejną miałem pozycje nic kompletnie nie widziałem po krosie

Zresztą o mojej możliwości krosa się juz wypowiedzialem. Nie bylo czasu zmienic taktyki i tyle.

~Reju
Użytkownik

Dodane dnia 12-05-2008 12:05
Z pozycji Sonica naprawdę słabo było widać gościa po krosie, gdyż grał na mnie lub na Adama, za wysoką przeszkodą najczęściej z jego lewej strony. A Sonic siedzał za przeszkodą 1,2 metra. Ja miałem lustro Sonica czyli wąż z wysokiej przeszkody i wszystko widziałem.
Co do podpowiadaczy gdy zająłem pozycje Sonica stał tam Nemo, który mu wcześniej podpowiadał i zaczął mi podpowiadać w taki sposób, że gdy dostał wskazówkę by przejść dalej zebrałem zaraz po wychyleniu się kulkę. Dlatego Top ball też mi nie odpowiada.
Trzeba jechać z własną sporą grupą podpowiadaczy i na nich całkowicie polegać.

Strona 3 z 4 < 1 2 3 4 >
Skocz do Forum:

Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie

Zapomniane hasło?

Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

~balon
DATA: 07/01/2017 22:27
Hola

~Reju
DATA: 07/01/2017 22:25
O cześć Kudlaty

~Kudlaty
DATA: 07/01/2017 22:19
O kurwa

^kaczka
DATA: 19/11/2014 17:02
o ja pitole tu się coś nawet dziejesmiley

@sonic
DATA: 07/09/2014 22:11
jak poszło w Poroninie?

@sonic
DATA: 23/07/2014 18:03
Z nowego grona nikt, a ze starego nikomu się nie chce jak widaćsmiley

^kaczka
DATA: 20/05/2014 20:31
u Frana dzieje się tyle rzeczy można by coś napisać od czasu do czasu. Ktoś chętny ?

@sonic
DATA: 25/02/2014 00:19
sezon się zbliża można by tu co posprzątać bu się zakurzyło przez ten letargsmiley

@sonic
DATA: 13/01/2014 09:28
.. do maksymalnej szerokości 650px bo nie mam póki co możliwości sam ich zmienić

@sonic
DATA: 13/01/2014 09:28
gratuluje Panocki wczorajszego występu! Jak ktoś ma duszę blogera albo mu się nudzi to może ktoś mi podesłać tekst do newsa razem z materiałami to umieszczę. Tylko fotki odrazu obrobione do maksymalne

Media
Paintball w Polsce. Polska Liga Paintballowa. PLP. Turniej speedball

Paintball w Polsce. Turniej Drużyn Leśnych. Polska Liga Leśna Paintball.

Paintball w Polsce. Polski portal informacyjny. Paintballowy Serwis Informacyjny - PSI.

Fotografie do serwisu dostarcza Najlepszy fotograf ślubny w Częstochowie!

Neutron Theme
Copyright © 2005-2011 Częstochowska Piechota Paintballowa
Fotografia ślubna Częstochowa